Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie produktami oferowanymi przez naszą firmę. Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie transakcje były przeprowadzane w sposób rzetelny, kompleksowy i satysfakcjonujący.

Jako dystrybutor wielu światowych marek możemy zaoferować Państwu szeroki wachlarz asortymentu spełniając nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym zaopatrzeniu placówek medycznych w sprzęt medyczny jednorazowego użytku.

Od początku działalności konsekwentnie realizujemy przyjęte założenia oferując pełne portfolio produktowe od najlepszych producentów z całego świata. Dostarczamy rozwiązania dla wszystkich specjalizacji medycznych.

Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i jakości wymagane w Polsce oraz Unii Europejskiej.

Ciągły rozwój i poszukiwanie lepszych rozwiązań pozwala stale uatrakcyjniać ofertę i obniżać ceny. Obszar działania firmy obejmuje całą Polskę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół SALTEC


© SALTEC 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.